Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır.

Müşteri memnuniyeti Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir Profesyonel Yaklaşım Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Tasarım Anlayışımız İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek Creativity Yaratıcılık Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak Responsibility- Sorumlu Ve Şeffaf Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip. Participation- Aktif Katılım Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

 

Firmamızın diğer ürün grupları burada listelenmemiştir. Bu sayfada sadece firmamızın tente alanında hizmetleri olan modellerden sadece bir kaçı gösterime sunulmuştur. Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz branda, tente, pergole, şemsiye ile alakalı taleplerinizi ilgili sitelerimizden inceleyebilirsiniz. Veya bizleri ziyaret ederek kataloglarımızdan taleplerinizi değerlendirmek üzere bekleniyorsunuz. Haydi acele edin yüzlerce kumaş çeşidi arasından size en çok yakışan tente modelini birlikte seçelim. Konu üzerine detaylı bir sohbet ederek sizin karar vermenize yardımcı olalım.

Balıkesir’de Tentesini yaptığımız bir kaç müşterimizin görselleri aşağıdaki gibidir. Detaylı referans bilgisi için galeri sekmesini kullanabilir veya iletişime geçebilirsiniz.