Körüklü Tente

balikesir-koruklu-tenteBalıkesir Körüklü Tente

Tente, evlerde ya da işyerlerinde kullanılan, özellikle yaz aylarında güneş ışıklarının zararından koruyan, ayrıca yağış, toz gibi etmenlere engel olan örtü sistemlerine verilen isimdir. Günümüzde pek çok şekilde tente üretimi yapılmaktadır. Bunlar arasında yer alan körüklü tente özellikle evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Balıkesir körüklü tente konusunda üretim yapan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tente, birbirinden ayrı demir profillerinin yelpazeyi andıracak şekilde bir noktadan toplanması ile elde edilen tente sistemidir. Şekil olarak körüklü akordeon gibi göründüğü için bu ismi almıştır. Bu tente sistemi istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Evlerin balkonlarında ya da geniş cam kısımlarında bu şekildeki tentelere rastlamak mümkündür.

Balıkesir körüklü tente ile evlerinizin balkonunu son derece iyi bir şekilde koruyabilirsiniz. Mafsallı tentelere göre aşağı doğru daha fazla açıldığı için evlerin balkonunu güneşten, yağıştan ya da tozdan çok daha iyi şekilde korumaktadır.

Uygun Fiyata Körüklü Tente

Firmamız Balıkesir körüklü tente konusunda uygun fiyat politikasıyla hareket etmektedir. İşçiliğin son derece önemli olduğu bu tente çeşidinde en doğru modeli balkonunuza ölçülendirerek kurulum gerçekleştirilmektedir. Zengin kumaş seçeneği ile de dilediğiniz deseni tercih edebilirsiniz.

Balıkesir’de tente üretimi konusunda ön plana çıkan firmamızdan sadece körüklü tente hizmetini değil her türlü tente hizmetini almanız mümkündür. Bize başvurarak kısa sürede tente sistemlerinden dilediğinizi kurdurabilirsiniz.

1 yorum

31 Temmuz 2016 at 14:52

harika eserleriniz var gerçekten karar vermekte zorlanıyorum resmen

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur