Balıksir Branda

Yazının Devamına Göz Atabilirsiniz

balikesir-asuve-cafe-pergoleBALIKESİR BRANDA SERVİSİ

Balıkesir branda – tente olarak geniş bir ürün yelpazesini elinde bulunduran firmamız balıkesir merkez ve tüm ilçelerine uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Dilediğiniz ölçü ve renk seçenekleriyle birbirinden şık ürün portföyümüz yerinde keşif ile sizlerin tercihleriyle şekil almaktadır.

Balıkesir Can Branda – Tente; çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla 2011 yılında kuruldu.

Üretim portföyünde 50 çeşitten fazla ürün bulunan firmamız, bugün toplam 200 m² kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Balıkesir Can Branda – Tente; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Balıkesirde branda bütün işletmeleri kapsayacak ürün gamına sahiptir. Balıkesirin bütün esnafların gerek güneşten korunmak gerekse yağmurdan korunmak amaçlı almış oldukları tedbirlerin başında branda gelmektedir. Can branda olarak balıkesirde son 2 yılda yaygınlaşan kış bahçesi sistemlerinin hemen hemen tamamını firmamız tarafından hayata geçirilmiştir.

Balıkesirde Brandacı olarak verdiğimiz hizmet anlayışıyla, Evinizde veya işyerinizde kullanabileceğiniz körüklü ve mafsal kollu tentelerimiz, baraka ve afet çadırlarımız, halı saha ve tenis kortu, hayvancılık, yatakhane, sera veya yemekhane için kullanılabileceğiniz büyük ebatta çadırlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermek misyonumuzdur. Oteller, restaurantlar, çay bahçeleri, kafeteryalar, pastaneler, havuz kenarları, teraslar, bahçeler, gölge aradığınız her yerde kullanabileceğiniz güneş şemsiyelerimizle sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak asıl amacımızdır.

 

Balıkesir’de Branda Servisi olarak Yaptığımız İşlerden Bazıları Aşağıdaki Gibidir.

 

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • AYVALIK BRANDA SERVİSİ
 • BALYA BRANDA SERVİSİ
 • BANDIRMA BRANDA SERVİSİ
 • BİGADİÇ BRANDA SERVİSİ
 • SINDIRGI BRANDA SERVİSİ
 • BURHANİYE BRANDA SERVİSİ
 • DURSUNBEY BRANDA SERVİSİ
 • EDREMİT BRANDA SERVİSİ
 • ERDEK BRANDA SERVİSİ
 • SUSURLUK BRANDA SERVİSİ
 • GÖMEÇ BRANDA SERVİSİ
 • GÖNEN BRANDA SERVİSİ
 • HAVRAN BRANDA SERVİSİ
 • İVRİNDİ BRANDA SERVİSİ
 • ALTIEYLÜL BRANDA SERVİSİ
 • KEPSUT BRANDA SERVİSİ
 • MANYAS BRANDA SERVİSİ
 • MARMARA BRANDA SERVİSİ
 • SAVAŞTEPE BRANDA SERVİSİ
 • KARESİ BRANDA SERVİSİ

Balıkesir Tente

Mekanlarınızı Daha Şık Hale Balıkesir Tente ile Getirin..!

Balıkesir Tente Hizmetleri

Balıkesirde tente hizmeti veren firmamız yüzlerce işletmeye gerek merkezde gerekse altınoluk, akçay, edremit, sarımsaklı, bigadiç gibi birçok ilçede başarılı bir şekilde tente modelleri hayata geçirmiştir.

% 100 müşteri memnuniyeti başarısıyla kuruluşu olan 2011 yılından bu yana Tüm Müşterilerde bu oranı yakalamayı başarmıştır.

BALIKESİR’DE TENTE OLARAK BÜTÜN MÜŞTERİLERİMİZDE %100 MEMNUNİYET BAŞARISI GÖSTERDİK”

Sitemizin isminden de anlaşılacağı üzere balıkesir tente olarak daima yenilikçi bakış, müşteriye en uygun ve maliyette proje üretebilen profesyonel kadromuz aracılığıyla balıkesir’de tente alanında daima ilk tercih edilen olacağımızı düşünmekteyiz. Farklı modellerde bulunan yüzlerce çeşit tenteleri mekanlarınıza dilediğiniz tasarımlarda modelleyerek hizmete sunan firmamızı aramanız sizlerin faydasına olacaktır. Bu tip ürünlerimizi yaz, kış kullanacağınızdan dolayı yaptıracağınız bir adet tente ile inanın uzun yıllar özellikle 5 yıl solmaz ürünlerimizle kazançlı çıkacaksınız.

Balıkesir Tente Görselleri

Balıkesir Pergole

Balıkesir Pergole Hizmetleri

Balıkesir Pergole Hizmetleri olarak Sizlere pergole alanında hizmet vermekteyiz.

Balıkesirde birçok firmaya kurmuş olduğumuz pergole hizmetimizi görmek veya detaylı bilgi almak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Sizinde bir cafeniz veya işyeriniz varsa ve kendiliğinden açılır pergole sistemi istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlere ulaşmanız. Hemen sizlere yerinde projelendirme hizmetimizle sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak projemizi sizlere sunacağız.

Balıkesir’de Pergole Bizden Sorulur..! Bizi Tercih Etmek Sizden, Sizlere Şık Mekanlar Sunmak Bizden..!

 

Balıkesir Reklam

Balıkesir Reklam olarak Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duymaktayız.

balikesir_tabelaciBalıkesir’de reklam ve tasarım sektöründe 2014 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktadır.

Hızla gelişen dünyamızın sunduğu teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, çalışmakta olduğumuz ulusal ve yerel müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sağlama çabası içerisindeyiz.

Balıkesir’de reklamcılık denilince artık akla gelen tek marka Can Reklamcılık gelmektedir. Profesyonel ekibi ile sizlere 1. sınıf baskı kalitesinin yanında çözüm odaklı çalışma prensibi ile sizlere hizmet vermektedir.

Vizyonel bakış açımız sayesinde her işletmeye özel tasarımlar ve çözümler sunan Balıkesir Reklamcılık olarak firmamız sizlerin hizmetindedir. Sizlere aşağıda balıkesir reklam olarak yaptığımız iş gruplarımızı tablo şeklinde sunarak fikir edinmeniz açısından kolaylık sağlayalım dedik.

Firmamız, gelişen teknolojiyi takip ederek, bu gelişmeleri müşterilerine avantaj olarak sunmayı her zaman görev edinmiştir. 

Balıkesir’deki reklam sektörü, iletişimin yaygınlaşması ve zaruri hale gelmesi ile çok farklı dallarda ürün yelpazelerini geliştirirerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Balıkesir reklamcılık yılların verdiği tecrübe, bilinç, uzman kadrosu ve teknolojisiyle ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Kurumsal firmaların, devlet kurumlarının, bankaların taleplerini zorlamadan uzman ve yetişmiş kadrosu ile rahatlıkla cevap verebilmektedir.balikesir_reklam

Tabela aklınızın alabileceği en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en etkili ve öncelikli reklam aracıdır. Reklamın ilk keşfinden bu güne kadar bir çok değişim ve gelişim yaşamış bu sektörde bir çok farklı tabela çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları totem tabela, Eczane tabelası, Kuyumcu tabelası, cephe ve çatı tabelası, neon çubuklarla yapılan neon tabela, krom kutu harfler ve ledler le yapılan ışıklı kutu harf tabela seçenekleri reklam tabela sektörünün en güzel örnekleridir.

balikesir-tabela

Balıkesir Tabela Tasarım, Balıkesir Açık Hava Reklamları, Balıkesir Araç Kaplama, Balıkesir Bina Kaplama, Balıkesir Cephe Kaplama, Balıkesir Dijital Baskı, Balıkesir Display Ürünler, Balıkesir Fuar Standı, Balıkesir Hareketli Tabela, Balıkesir isikli Tabela, Balıkesir Kabartma Tabela, Balıkesir Kutu Harf Tabela, Balıkesir Led Tabela, Balıkesir Neon Tabela, Balıkesir Oyma Tabela, Balıkesir Pleksi Tabela, Balıkesir Reklam Tabela, Balıkesir Tabela, Balıkesir Demontaj, Balıkesir Tabela imalat, Balıkesir Tabela Montaj, Balıkesir Tabela Üretim, Balıkesir Teşhir Standi, Balıkesir Totem Tabela, Balıkesir Yol Tabelasi, Balıkesir Yönlendirme Tabelaları, Balıkesir Kutu harf tabela, Balıkesir pleksi kutu harf, Balıkesir elektrik direği, Balıkesir kiralık duvar reklamları, Balıkesir akıllı tabela, Balıkesir tabela fotoğrafları, konularında balıkesir’de hizmet vermektir.

balikesir-baski-reklam

Yaptığımız işlerin referanslarına ulaşmak için firmamızla iletişime geçiniz.

Neden Balıkesir Reklamcılık Balıkesir Reklam Balıkesir Tabela
Dijital Baskı Tabela 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite
Dış Mekan Dijital Baskılar 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite
İç Mekan Dijital Baskı 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite
Araç Giydirme 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite
Germe Vinil Çalışmaları 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite
Branda Üzeri Dijital Baskı 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite
Dijital Afiş Poster Çalışması 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite
Park Dubaları ve Baskıları 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite
One Way Vision 1. Sınıf Kalite 1. Sınıf Kalite