Balıkesir Çift Açılır Tente Sistemleri

BRANDA & TENTE SİSTEMLERİ

Şehir ve diğer yerleşim birimlerinde yeni yapılar inşa edilirken, bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan ürünler raflarda yerini almaktadır. Mobilyadan beyaz eşyaya çeşitli kategorilerde yer alan ürünler evlerde kullanılmakta, ofis malzemeleri de yine satışa çıkarılmaktadır. Firmamızın müşterilerine sektördeki hizmeti branda& tente sistemleri üzerine olmaktadır.

Ürün yelpazemizde çift açılır tente, ışıklı tente ve villa tentesi gibi başlıklar mevcuttur. Çift açılır tente büyük mekânlar için bir alternatiftir. Ürün özelliklerine dair bilgi tarafımızla yapılan görüşmeler dâhilinde öğrenilebilmektedir.

Firmamız birbirinden farklı tente modellerini bünyesinde bir araya getirmekte, müşterilerimiz ürünleri incelemekte ve mekâna uygun renk ve model seçeneklerinden birisi tercih edilebilmektedir.

ÇİFT AÇILIR TENTE SİSTEMİ

Çift açılır tente açık alanlarda gölge oluşturulmak istendiğinde çözüm sunmaktadır. Çift açılır tente modelinde uzaktan kumanda uygulanabilmektedir. Tente gölgelik olarak kullanılabildiği gibi soğuk, yağmur ve güneşin etkilerinden koruma amaçlıda kurulabilmektedir.

Firmamız tarafından satışa çıkarılan ürünleri müşterilerimiz inceleyerek sipariş verebilmektedir. Gelen talepler doğrultusunda tarafımızca hazırlık aşamaları sürdürülmekte, daha sonrasında da teslimatı yapılmaktadır. Tente işyeri ve dükkânların yanı sıra evlerde de kullanılabilmektedir.

Firmamızla irtibata geçilerek siparişi verilebilen ürünler arasında villa tentesi de yer almaktadır. Bireylerin firmamız bünyesinde satışta olan ürünlerin özellikleri ile ilgili detaylı malumat almak için bizimle görüşebilmesi mümkündür. Hem satış öncesi hem de satış sonrası olmak üzere müşterilerimize yardımcı olmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur