Balıkesir Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk Sistemi Bozulunca Ne Yapılmalıdır?

Otomatik kepenk sistemine sahip olan garajınız, dükkanınız veya iş yeriniz kepenkleri açmak istediğinizde açılmadığı zaman yapabileceğiniz basit uygulamalar ile kepenginizi tamir edebilirsiniz. Öncelikle balıkesir otomatik kepenk sistemi bozulduğu zaman yapmanız gereken ilk şey kumandanızın pilini kontrol etmektir.

Kumanda pilinizi yedeği ile değiştirerek tekrar kepengi tekrar çalıştırmayı denemelisiniz. Eğer kumanda da bir sorun yok ise işte o zaman elektriğin olup olmadığını kontrol etmek için şalterlere bakmalısınız. Elektrik olsa bile sisteme elektrik gitmiyor olabilir. Bu kontrolleri yaptıktan sonra eğer otomatik kepenk sistemi çalışmaz ise işte o zaman yapılması gereken şey kepengi yapan firmaya haber vererek tamirat için gelmelerini istemektir.

Balıkesir Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk sistemi tamiri için sizin uyguladığınız basit yöntemler ile kepeği çalıştıramadıysanız o zaman kepeği yapan firmaya haber vererek kepengi tamir etmesini istemelisiniz. Kepengi yaptıracağınız zaman firmadan daha sonra çıkan arıza durumlarında yardım edip etmedikleri konusunda bilgiler almayı unutmayın.

Çünkü birçok firma kepengi kurduktan sonra oluşan arızalarda tamir için hizmet vermemektedir. Buda sizi zor duruma sokar ve yeni bir otomatik kepenk sistemi tamiri yapan firma aramanız gerekir. Buda sizin için büyük bir zaman kaybı oluşturur.

Ama yine de kepenk tamiri için başka bir firma aramanız gerekirse işte o zaman yetki belgesi olan ve alanında uzman personeli ile size hizmet verebilecek olan bir firmayı tercih etmelisiniz. Bu arayış biraz zaman alsa da işini bilmeyen ustaların kepenge zarar vermesini de bu arayış ile iyi bir firma seçerek önlemiş olursunuz.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur