Balıkesir Tente Fiyatları

Tente Fiyatları

Tente fiyatları üzerinde kullanılan tente sisteminin özelliği ve kullanılan kumaşların fiyatları etkilidir. Tente sistemleri kurulurken kurulacak yerin büyüklüğü ve kurulması gereken tente sisteminin özelliği önemlidir.

Bir cafe ve restoran için eğer yeterince uygun alan varsa o zaman raylı tente sistemi yapılmaktadır. Burada raylı sistem kurulacak olan alanın büyüklüğü ve kullanılan black out kumaşların büyüklüleri tente fiyatları üzerinde etkilidir.

Balıkesir’de tente fiyatları noktasında firmamızdan daha uygununu aynı zamanda da kalite bakımından da daha kalitelisini bulmanız çok zor bir durumdur. Bu yüzden hemen sizleri ofisimize çay içmeye davet ediyoruz.

Raylı sistem tentelerde black out kumaşlar dışında kumaşlar kullanılmaz bu nedenle bu sistem işletmeler için biraz masraflı olabilir. Bunun yanında mafsallı tente sistemleri bu tür işletmeler için daha uygun olabilir. Mafsallı sistemlerde polyester ve akrilik tente kumaşları kullanılabilir. Burada tercih tamamen işletmeye kalmıştır.

Büyük Alanlar İçin Uygun Tenteler ve Tente Fiyatları

Büyük alanlarda hava koşullarını engellemek için daha çok kartal sistem adı verilen tenteler kullanılabilir. Burada tentenin yapılması için sadece bir demir sistem ve bu demir sistem üzerinde isterseniz polyester isterseniz de akrilik kumaş kullanmanız mümkündür.

Bu tenteler ayrıca rahatlıkla açılıp kapatılabildiği gibi yerlerinden de taşınabilmektedir. Tente fiyatları açısından bakıldığında büyük mekanlar için bu şekilde kartal tente sistemleri oldukça uygundur.

Tente yapımında tente yapılacak olan yerin hava koşullarının da dikkate alınması gerekir. Çünkü sürekli güneş altında kalan tente kumaşları bir süre sonra yıpranır. Bu nedenle tente fiyatları hesaplamanızda kullandığınız tentenin ömrünü de dikkate alarak tentenizi seçin.

Yoksa kısa sürede tentenizi değiştirmek zorunda olduğunuz için yeniden sizin için bir masraf ortaya çıkar.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur