Balıkesir Tente Modelleri

Balıkesir Tente Modelleri

Tente modelleri kullanım yerine göre ve kullanılan malmemeye göre farklılık göstermektedir. Raylı tente modelleri daha çok cafe ve restoronlarda kullanılan, yağmur, güneş ışığı ve kar geçirmeyen kumaşlardan yapılmaktadır. Sabt bir raylı sistem üzerine kurulan bu tente bir kumanda yardımı ile basit bir şekilde açılıp kapanabilir.

Mafsalllı tente modeli sanki bir dirsek oluşturulan bir sistem üzerine yapılmış olan ve bu şekilde açılıp kapanan bir sitemdir. Bu tenteleri isterseniz sabiy olarak yaptırabilirsiniz isterseniz de çıkartılabilecek şekilde yaptırabilirsiniz. Mafsallı tentelerde motorlu sistem olabildiği gibi rüzgar ve yağışa duyarlı tente modelleri de yapılabilmektedir. Yalnız mafsallı tenteler sadece belirli bir alan için yapılabilirler.

Körüklü tenteler daha çok evlerde kullanılan ve bir yelpazeyi andıran tente modelleridir. İstenilen büyüklükte yapılabilen bu tenteler balkonları ve camları yağmurun etkisinden rahatlıkla koruyabilir.

Çit açılır tente ise kelebek kanatlarını andıran, bir demir sistem üzerine kurulabilen tente modelidir.İstediğiniz zaman büyük alanlarda bu tür bir tente kullanarak küçük bir oturma alanı oluşturulabilir. Bunlar dışında bir de sabit tente modeli vardır. Bu model ise herhangi bir sitem üzerine kurulmayıp, daha çok apartman girişlerinde yağmurun ve karın etkisini azaltmak hem de güzel bir görüntü oluşturmak için kullanılır.

Tente modelleri fiyatları nelerdir?

Tente modellerinde fiyatları aslında kurulacak olan tentenin büyüklüğü ve kullanılan kumaşın özelliği belirlemektedir. Mesela cafe ve restoranlara yapılan raylı tente modellerinde güneşi, yağmuru ve karı geçirmeyecek olan kumaşlar kullanılmaktadır.

Buda fiyatın yüksek olmasını etkileyecektir. Ama sabit tente modelinde istenilen kumaş kullanılacak olup sadece belirli ölçülerde yapıldığı için masrafta ona göre düşecektir.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur