Körüklü Tente Sistemleri

Körüklü Tente Sistemleri

Balıkesir Otomatik Pergole

Balıkesir Otomatik Pergole

Katmanlı olarak yapılmaktadır. Genellikle evlerde veya küçük dükkanlarda kullanılır. Bir yelpaze gibi açılıp kapanabilir. Sabitlenmiş kısma diğer demir profiller toplanır. İsteğe uygun olarak ebatları değiştirilebilir. Aynı zamanda yine zevke uygun olarak da renkleri değişebilmektedir.

Yapımı zor tente modellerindendir. İşçiliği zor olmasına rağmen fiyatı da diğerlerine göre oldukça uygundur. Fiyatının uygun olmasının nedeni ise kullanılan malzemelerin azlığından dolayıdır. Diğerleri kadar çok malzeme kullanılmaz. Eğimli olması dolayısı ile güneşten ve yağmurdan korunma sağlar.

Evlerin balkonlarında tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda tentenin boyu ve ayak kısmı da ayarlanabilir. Kolay bir şekilde kullanılabilir. Manzarayı da kapatmaz. Evlerde uygun fiyata bu tentelerin kullanımlarına rastlamak mümkündür.

Körüklü tentelerde kullanılan kumaşlar

Körüklü tente sistemlerinde iki çeşit kumaş kullanılabilmektedir. Bunlar, akrilik tente kumaşı, diğeri ise polyester tente kumaşıdır. Diğer tente sistemlerinde kullanılan kumaş kullanılmaz. O kumaşın kalın olmasından dolayı sıkıntılar yaşanabilmektedir. İki kumaşın da kullanım ömrü uzundur. Körüklü tenteler genel olarak kullanım için uzun ömürlülük sağlamaktadır. Özel bakım gerektirmez.

Körüklü tentelerde hasar oluştuğunda ve bez değişiminin yapılması gerektiğinde alınan firmadan yardım istenebilir. Burada firma ürünü alarak yenileyerek verebilmektedir.

Körüklü tente sistemleri hem kullanım açısından uygundur hem de maliyet açısından uygundur. Her açıdan uygun bu tente sisteminin evlerde tercih edilmesi mantıklı olacaktır. Sizleri güneşten ve yağmurdan korur.

Balıkesir Tente sistemleri arasında otomatik açılır ışıklı pergole sistemlerini ilimizde profesyonel olarak uygulayan ve sizlere şık mekanlar sunan firmamızın kalitesiyle tanışmanız için sizlere fırsatlar sunuyoruz. Dün olduğu gibi bugün de firmamız kalitesinden asla taviz vermeden sizlerin bütçesine en uygun olarak ürünler üretmekteyiz.

Bu süreçlerde öncelikli olarak firmamıza gelerek modellerimizi görmeniz akabinde sizler için lokasyonunuza gelerek ön fizibilite çalışması yapılarak sizlerin üretim süreçlerinize başlarız. Sonra sizlerden gelen onay sonrası hemen üretime geçerek size şık ve birbirinden güzel mekanlarınızı teslim ederek süreci sonlandırırız.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur