MANÜEL MAFSALLI TENTE

MANÜEL MAFSALLI TENTE

Bireyler günlük yaşam içersinde evde veya iş ortamında bulunabilmektedir. Salon, mutfak gibi bölümleri içeren evlerin aynı zamanda bahçe, balkon ve terasları da olabilmekte, bu alanlar bireyler tarafından istenildiği şekilde düzenlenebilmektedir. İşyeri ve dükkânlara ek olarak evlerde de tente sistemlerine yer verilmesi mümkündür.

Firmamız yaptığı hazırlıklar ve oluşturduğu ürün yelpazesi kapsamında tente modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Çeşitlerimiz arasında otomatik tente, dekoratif branda tente, manüel mafsallı tente ve modern tente sistemleri yer almaktadır. Manüel mafsallı tente modelinin dükkânlarda kullanıldığı görülmekte, adında da belirtildiği üzere manüel çevirme kolu ile açılmakta ve kapanmaktadır. Renk ve ölçü seçenekleri için tarafımızla iletişim kurulabilmektedir.

TENTE ALTERNATİFLERİ

Tente sistemlerimizin özellikleri hakkında bilgiler firmamız bünyesinde mevcut olup talepler doğrultusunda müşterilerimizle paylaşılmaktadır. Hizmet sektörünün bir parçası olarak çalışmalarını sürdüren firmamız müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş, tente çeşitlerini ürün yelpazesine ekleyerek bireylere yardımcı olmayı amaçlamıştır.

İşyeri sahiplerinin yaptığı düzenlemeler içersinde bu sistemde yer alabilmekte, böylelikle alanın soğuk, yağmur ve güneşten korunması sağlanmaktadır. Bazense gölgelik olarak tercih edilebilmektedir.

Tente seçeneklerimiz teras kapatma, sabit özel üretim tente şeklinde sıralanmaktadır. Servis, ürün ve hizmet alternatiflerimiz üzerine detayları öğrenmek, sipariş vermek veya görüşlerini aktarmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden firmamızla görüşme yapabilmektedir. Branda modeli de yine her mevsim koruyucu etki sunmakta, kafe, bahçe gibi alanlarda kullanılması mümkün olmaktadır.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur