Mega Şemsiye Özellikleri

Balıkesir Şemsiye Üretimi

Şemsiyeler kullanımı oldukça eskilere dayanan aksesuarlardır. Günümüzde özellikle işyerlerinin bahçelerinde kullanılan ve mega şemsiye adı da verilen şemsiyeler gittikçe yaygınlaşmaktadır. Açılır kapanır tarzda olması ve taşınması nedeniyle önemli avantajlar sunan bu şemsiyeleri firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Balıkesir’de kurulan ve gelişmeye devam eden firmamız Balıkesir şemsiye hizmeti konusunda öne çıkmayı başarmıştır.

Mega Şemsiye Özellikleri

Boyutu nedeniyle mega şemsiye olarak adlandırılan bu şemsiyeler 300 cm çaptan başlayarak çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Balıkesir şemsiye olarak ihtiyacınız olan ebatlarda üretim yapmaktayız. 700 cm çapa kadar üretilebilen bu tarz şemsiyelerde çeşitli renk ve desende kumaş kullanılmaktadır. Özellikle kafeteryalar için firma ismini içeren üretimler de yapılmaktadır.

Mega şemsiyeler genellikle akrilik kumaş kullanılarak üretilmektedir. Bu tarz kumaşlar güneş ışığına karşı daha fazla dayanmakta ve solma süresi oldukça uzun olmaktadır. Sadece kafeteryalarda değil aynı zamanda bahçelerde de dekoratif modelleri kullanılmaktadır. Ayak kısmına ağırlık yerleştirilen ve bu şekilde sabitlenmesi sağlanan şemsiyelerde açılır kapanır mekanizmanın paslanmamasına dikkat edilmelidir.

Müşteri Memnuniyeti İlkesi

Firmamız Balıkesir şemsiye hizmeti konusunda müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir. Çözüm odaklı hizmet sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyat politikası ile de öne çıkmakta ve beğeni toplamaktadır.

Firmamızın web sayfasında yer alan kumaş katalogu içerisinde beğendiğiniz modeli seçebilir ve buna yönelik sipariş verebilirsiniz. Firmamızdan garantili ve uzun yıllar solmadan dayanan şemsiyeler elde edebilirsiniz.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur