Tente

tenteTente geçmişine bakılacak olursa çok eskilere böylesi modern halini almadığı görülmekle birlikte vikipedi ‘nin yaptığı açıklama ise şöyle.

Tente, genellikle güneşten korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, naylon gibi malzemelerden yapılmış örtüdür.

Görüldüğü üzere buradaki amaç tamamen bir malzemenin sizleri güneşin ışınlarından koruması, bu amaçlı yapılan sistemin ise bez gibi kumaş gibi naylon gibi sistemler ile örtülerek korunma amaçlanmaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Tente adlı linkten kontrol sağlayabilirsiniz. Fakat görüldüğü üzere son şeklini bizler gibi balıkesir tente hizmeti veren ustaların hayal gücü ile sistematik halini almış ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, kurumsal bakış açımız, tecrübeli yönetim yapımız, detaycı Ar-Ge departmanımız, geniş ürün yelpazemiz, kusursuz üretim ve özenli uygulama anlayışımız, uygulama sonrası “Teknik Servis Desteği” ve her biri kendi alanında uzman, profesyonel ve kalifiye personel kadromuzdur.

Tente çeşitli isimlerle değişikliğe uğramış farklı tasarım ve amaçlara göre çeşitleri ortaya çıkmıştır.

Bunların içerisinde bulunan özellik bakımından çift açılır tente, motorlu tente, körüklü tente, kasetli tente, klasik tente, otomatik tente gibi farklı isimlere sahip olduğu görülmektedir. Her biri farklı ortamlara şıklık katarak siz değerli müşterilerimize kolaylık ve amaçlılık sağlamaktadır.

Balıkesir Tente Hizmetlerimiz

  • Balıkesir  Çift Açılır Tente,
  • Balıkesir  Motorlu Tente,
  • Balıkesir  Körüklü Tente,
  • Balıkesir  Kasetli Tente,
  • Balıkesir Klasik Tente,
  • Balıkesir Raylı Tente,
  • Balıkesir Otomatik Tente.

Balıkesir Raylı Tente, sistemi özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekâna uyum sağlayabilen bir yapıdadır. Kullanım alanı bakımından cafe ve restaurantların dış mekânlarında, konutların bahçe ve teraslarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkânı sağlar.

Raylı tente modelinin çevresine çeşitli kapama sistemleri uygulanarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir. Böylece mekânlarınız yazın sıcaklarında tamamen açık bir ortam olur iken kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır.

0 yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur